UKS DRAGON BOJANO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 84
ogółem: 649 559

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

RUSZYŁA NOWA STRONA KLUBOWA

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-03-03 09:44

Z ogormną przyjemnością informujemy, że od marca br. uruchomiliśmy nową stronę klubową. 

www.uksdragonbojano.pl

Proszę o zaglądanie od dnia dzisiejszego już na nową stronę gdyż na obecnej news nie będą już umieszczane nowe informacje.

Jeśli będą mieli Państwo tj. rodzice problem z zalogowaniem się na nowej stronie aby mieć podgląd m.in. listy obecności, kart zdrowia czy statusu płatności proszę o przesłanie sms lub mailowo swój prywatny adres poczty mailowej. Wprowadzone zostały adresy które podali Państwo klubowi na karcie zgłoszeniowej lub karcie członkostwa.

Małgorzata Mierzejewska

tel. 600 092 257

mierzejewska@uksdragonbojano.pl


Aktualności

Deichmann 2017 smoczki

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-03-02 21:08

Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017 będą odbywać się w dniach od 22-04-2017 do 11-06-2017r.

Miejsce: Gdynia ul. Nauczycielska 9

MECZE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W WEEKENDY. DOKŁADNY TERMINARZ WKRÓTCE.

Wpisowe za każdego uczestnika – 120,00 ( W TYM UBEZPIECZENIE NNW OBOWIĄZUJĄCE PRZEZ CAŁY TURNIEJ ORAZ KOMPLETNY STRÓJ TURNIEJOWY)

PROSZĘ RODZICÓW DZIECI POWOŁANYCH NA TURNIEJ O DOSTRACZENIE DO DNIA 09.03 WYPEŁNIONEJ KARTY ZGŁOSZENIOWEJ ORAZ WPISOWEGO 120 ZŁ

LINK DO KARTY ZGŁOSZENIOWEJ: http://content.kochamsport.pl/tocs/dmme2017/karta_ind.pdf

MIASTO ELIMINACYJNE: GDYNIA, KATEGORIA: U7, NAZWA KRAJU: NIEMCY

POWOŁANI:

BISZTO FILIP, CELANOWSKI MATEUSZ, GRZĘDZICKI MAREK, KRAWCZAK ŁUKASZ, MILEWSKI SZYMON, POTRYKUS FILIP, SENDEGA DAWID, STEFANIAK JACEK, STOBBA KRZYSIU, SUDNIK MAKSIU, WĘSIERSKI SEBASTIAN, KLOSKOWSKI DOMINIK, DYŃKA ALEKS, SZLACHCIC KRZYSIU

JEŚLI KTÓRYŚ Z POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW NIE BĘDZIE MÓGŁ BRAĆ UDZIAŁU W CAŁYM TURNIEJU PROSZĘ O SZYBKĄ INFORMACJĘ.

POZDRAWIAM

MICHAŁ BISZTO


Akademia Dorszyk Cup 2017 rocznik 2010

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-03-02 21:06

W dniu 18 kwietnia 2017 na obiektach GCS w Gdyni Redłowo odbędzie się Turniej piłki nożnej :
AKADEMIA DORSZYK CUP 2017

TURNIEJ ODBEDZIE SIĘ NA BOISKU, NIE NA HALI !

OPRÓCZ ROZGRYWEK BĘDZIE DUŻO ATRAKCJI

KONKURSY, DMUCHANE ZAMKI, ZJEŻDZALNIE, KONKURSY.

POWOŁANIA WKRÓTCE

POZDRAWIAM

MICHAŁ BISZTO


Leo Cup Cewice 2017 rocznik 2010

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-03-02 21:03
 
SMOCZKI – LEO CUP CEWICE 2017 (12 MARZEC 2017)

W DNIU 12 MARCA W CEWICACH (OBOK LĘBORKA) ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ LEO CUP.

W TURNIEJU BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁ M.IN. TAKIE DRUŻYNY JAK GRYF SŁUPSK, GWARDIA KOSZALIN.

TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 8.30.

ZBIÓRKA NA MIEJSCU O GODZ. 8.00 (W RAZIE PROBLEMOW Z TRANSPORTEM PROSZĘ O KONTAKT)

ADRES:  84-312 Cewice, ul. W. Witosa 65 HALA SPORTOWA Zespołu Szkół w Cewicach

STROJE BĘDĄ BIAŁO – ZIELONE

WPISOWE 25ZŁ/OSOBA

POWOŁANI: BISZTO FILIP, CELANOWSKI MATEUSZ, KRAWCZAK ŁUKASZ, MILEWSKI SZYMON, POTRYKUS FILIP, SENDEGA DAWID, STOBBA KRZYSIU, SUDNIK MAKSIU, KLOSKOWSKI DOMINIK, GRZĘDZICKI MAREK.

PROSZĘ DO WTORKU (07.03) O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI

POZDRAWIAM

MICHAŁ BISZTO

 

2007 - powołania na dwudniowy turniej Gdynia Cup

  • autor: tr_dominik, 2017-03-01 22:31

Zbiórka w sobotę (4.03) o godz. 16.00 w Gdyni Dąbrowie na boisku przy ul. Nagietkowej 73. Zabieramy stroje biało-zielone, odzież termo (gramy pod balonem), turfy/korki, legitymację szkolną i coś do picia. Zbiórka na wpisowe po 35 zł. Godziny rozgrywek w niedzielę zależą od wyników z soboty.

Powołani:

Tomek Zaklicki, Oskar Treder, Anastazja Krampa, Piotr Starczewski, Oskar Śliwowski, Janusz Zandecki, Filip Celanowski, Marcel Formella, Bartek Antczak, Michał Polaszek, Oskar Wasilewski


Nabory - powołania na sparing z Gosrit Luzino

  • autor: tr_dominik, 2017-03-01 14:59

Zbiórka w najbliższą sobotę (4.03) o godz. 8.45 na hali w Bojanie. Zakończenie ok 11.00.

Powołani:

Gosia Hewelt, Kajtek Antosik, Piotr Hewelt, Krzyś Hewelt, Rafał Orłowski, Tymon Błaszkowski, Nina Nowaczyk, Dominik Szydłowski, Aleks Ojowski, Mateusz Jaworski, Ola Jaworska, Iwo Sikorski


LEKARZ SPORTOWY KOLEJNE TERMINY

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-03-01 12:49

Hala Bojano -15 MARCA 2017 ROKU W GODZ. 16.00-18.00 DO BADAŃ PRZYSTĄPIĄ:

 Jakub Zalewski, Gracjan Zandecki, Janusz Zandecki, Zaklicki Tomasz, Zaklicki Jakub, Kołakowski Kuba, Kozak Łukasz, Kłapucki Oskar, Kreft Radek, Majkowski Maciej, Mierzejewska Monika, Klejnowski Mateusz, Stolz Czarek, Kajetanowicz Igor, Falba Olivier, Czoska Kamil, Rospondek Ula i Tymek, Celanowscy Filip i Mateusz, Blok Witold, Tomasz Wąworek, Jaworski Michał, Jan Pisański (24 osób)

Hala Bojano - 21 MARCA 2017 ROKU W GODZ. 16.00-18.00 DO BADAŃ PRZYSTĄPIĄ:

Oskar Śliwowski, Hubert Barański, Anastazja Krampa, Oskar Treder, Oliwier Bonk, Oskar Wasilewski, Michał Polaszek, Bartosz Antczak, Mateusz i Damian Damięccy, Oliwier Borkowski, Jan Bzoma, Daleka Wiktoria, Daleki Dawid, Łukasz Kurkul, Aleksander Hermann, Mateusz Kunikowski, Szymon Szocik, Nikodem Struck, Kuba Hanek, Kacper Niewęgłowski, Marta i Stefan Dziecielscy, Kamil Czoska (24 osoby)

11 kwietnia:

Julian Sobierajski, Kacper Sudnik, Adam Bąk, Kacper Sauszyn, Hewelt Krzysztof, Hewelt Gosia, Hewelt Piotr, Jaworska Ola, Jaworski Mateusz, Aleks Ojowski, Rafał Orłowski, Szymon Daroszewski, Paweł Hewelt, Maciej i Tymek Pazik, Piotr Starczewski, Filip Biszto, Szymon brzeziński, Mikołaj Kunikowski, Xawery Stegienta, Stobba Krzysztof, Szlachcic Krzysztof, Dawid Szczodrowski, Kuba Kołakowski, Piotr Bilski, Michał Polaszek,  (26 osoby).

19 kwietnia:

Damian Damięcki, Szymon Czarnocki, Adam Damaszke, Sandra Dargacz, Staś Gajewski, Natan Gal, Staś Grabowski, Radek Komarzeniec, Lehmann Jakub, Alicja Radomska, Oskar Stenka, Dawid Zinka, Kacper Zumkowski, Tomasz Czerniejewski (14 osób) 10 wolnych miejsc dla nowych zawodników 


Rocznik 2006/2007 - Deichmann 2017

  • autor: tr_dominik, 2017-02-26 22:54

Turniej będzie się odbywał od 23 kwietnia do 10/11 czerwca. Wszystkie mecze będą rozgrywane w niedziele przed południem, w Gdyni na boisku przy ul. Nauczycielskiej. W tym roku koszt turnieju wynosi 120 zł i obejmuje ubezpieczenie i kompletny strój turniejowy. Jeśli z jakiś przyczyn dany zawodnik nie będzie mógł brać udziału w całym turnieju należy o tym poinformować trenerów. Wraz z wpisowym proszę jak najszybciej dostarczyć trenerom wypełnioną kartę zawodnika -- > http://content.kochamsport.pl/tocs/dmme2017/karta_ind.pdf

Powołani:

Hubert Barański, Paweł Hewelt, Kacper Okarmus, Tymek Rospondek, Piotr Bilski, Szymon Daroszewski, Błażej Gieraszek, Maciek Pazik, Oliwier Bonk - (kategoria U11, państwo - Szkocja)

 

Tomek Zaklicki, Oskar Śliwowski, Oskar Treder, Mateusz Damięcki, Janusz Zandecki, Piotr Starczewski, Bartek Antczak, Filip Celanowski, Marcel Formella (kategoria U11, państwo - Niemcy)

O turnieju --> http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2017/U-9/Gdynia/Aktualno%c5%9bci

Tr. D. Szreder


2006/2007- powołania na dwudniowy turniej Gdynia Cup

  • autor: tr_Dominik, 2017-02-22 20:52

Zbiórka w sobotę o godz. 7.45 na balonie obok Zespołu Szkół nr.14 przy ul. Nagietkowej 73 w Gdyni Dąbrowie. Zabieramy strój treningowy i stroje biało-zielone, odzież termo, czapkę, rękawiczki, coś do picia, turfy/korki i legitymację szkolną. Godzina rozgrywek w niedzielę jest uzależniona od wyników z soboty. Zbiórka na wpisowe po 30 zł.

Powołani: Tomek Zaklicki, Hubert Barański, Oskar Śliwowski, Paweł Hewelt, Oskar Treder, Oliwier Bonk, Janusz Zandecki, Maciek Pazik, Piotrek Starczewski, Tymek Rospondek, Kacper Okarmus

 

 


Halowe Mistrzostwa Gdańska rocznik 2009

  • autor: Tr.Jakub_Potrykus, 2017-02-20 22:10

Na najbliższy turniej zapraszam do gry:

Maciek,

Radek,

Szymon,

Dawid,

Tymek,

Kuba S.,

Kuba L.,

Hubert oraz

Szymon Szocik i Nikodem Struck z grupy Żaki

 

Zbiórka powołanych o 7:50 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku ul.Smoleńska 5/7. Zabieramy ze sobą oba komplety strojów oraz około 30 zł. wpisowego.

Więcej informacji na stronie http://pilka.gdansk.pl/hmgwpn-20162017/r-2009/wyniki-25-26-ii-2017/

 

Pozdrawiam

Jakub Potrykus


LEKARZ SPORTOWY

  • autor: Gosiaczek-m, 2017-02-20 12:28

28 luty 2017 od godz. 16.30 lekarz sportowy przyjmie niżej podane osoby:

Tomasz Wąworek, Kajetan Antosik, Ksawery Antosik, Maks Sudnik, Błażej Gieraszek, Mikołaj Wizimirski, Jacek Stefaniak, Tymon Błaszkowski, Hubert Rewers, Leon Sapletta, Dawid Sengega, Michał Jaworski, Marek Grzędzicki, Filip Potrykus, Jan Pisański, Kloskowski Dominik, Kloskowski x2

Kolejny termin prawdopodobnie to 14 marca br. gdzie do badań przystąpią zawodnicy grupy młodziki którym ważność badań upływa 14 marca tj. Jakub Zalewski, Gracjan Zandecki, Zaklicki Jakub, Kołakowski Kuba, Kozak Łukasz, Kłapucki Oskar,Kreft Radek, Majkowski Maciej, Mierzejewska Monika, Klejnowski Mateusz, Stolz Czarek, Kajetanowicz Igor, Falba Olivier, Czoska Kamil, Rospondek Ula, Damięcki Damian i Blok Witold.


Archiwum aktualności


Kalendarium

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

Reklama

Najnowsza galeria

Bałtyk Transport CUP 2017 Koszalin
Ładowanie...

PARTNERZY

PARTNERZY I SPONSORZY UKS DRAGON BOJANO:  

PARTNER GŁÓWNY:

1. MW TELECOM S.C.ŻUKOWO - Profesjonale usługi tele i radiokomunikacyjne

www.mwtelecom.pl

2. Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

www.pksgdynia.pl

3. WODOMEX BOJANO Biuro Opomiarowania Mediów

www.wodomex.pl

POZOSTALI PARTNERZY I SPONSORZY KLUBU

4. FRED STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW BOJANO

http://fred.com.pl

5. SONNIGER Polska Sp. z o.o. S. K. A. GDYNIA - Ogrzewanie przemysłowe

http://www.sonniger.com/

6. AUTOBROKER-24 GDYNIA

7. CURRENDA z siedzibą w Sopocie Al. Niepodległości 703A
www.currenda.pl  WSPIERAMY PROFESJONALISTÓW

8. Miejsce dla Twojej osoby lub firmy :)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w UKS "DRAGON BOJANO" jest wspierane przez Gminę Szemud w formie dotacji.

 

 

 

 

Zegar