UKS DRAGON BOJANO - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Potrzebna pomoc rodziców

• autor: Gosiaczek-m, 2015-03-31 08:14

Po świętach zaplanowaliśmy akcję przewozu kontenerów które będą stanowić  nasze zaplecze socjalno-sportowe przy nowym boisku w Bojanie. Dzięki złożonym na miejscu już kontenerom nasz klub będzie miał odpowiednie warunki do korzystania z wybudowanego boiska.

Na chwilę obecnej zaplanowaliśmy: środa 8 kwietnia od godz. 17.00 przy boisku w Bojanie układanie płyt jomb pod kontenery (kto ma kilofy czy też chwytaki proszę dać znać?).

sobota 18 kwietnia br. od wczesnych godzin porannych przewóz kontenerów i ich ustawianie przy boisku.

W związku z powyższym zwracamy się do rodziców o pomoc.

Szukamy osoby z dużym autem która wykona chociaż jeden, dwa kursy z kontenerami (trasa: Rumia-Bojano).Wielkość jednego kontenera to: 6,058 x 2,438 m. Na chwilę obecną mamy firmę która może wykonać usługę tylko w pełni odpłatnie a nie ukrywamy, że pieniążki przydadzą się inne wydatki np. na dostosowanie przywiezionych kontenerów do naszych potrzeb.

Oczywiście oprócz transportu przyda się każda para rąk gdyż podczas przewozu jedna brygada rodziców będzie rozkręcać kontenery w Rumi aby je załadować na auto a druga brygada osób będzie w Bojanie ściągać, układać i skręcać kontenery w Bojanie.

Termin przewozu może ulec zmianie w przypadku deszczy i ulew gdyż nie będziemy przewozić kontenerów które nie mają tzw. boków w deszczu.

Powyższe zadanie dedykuję tatusiom naszych zawodników. Na mamy liczę w kwestii przygotowania poczęstunku podczas trwania akcji przewozu czyli 18 kwietnia br.Jeśli będzie ładna pogoda to możemy np. odpalić grilla.

pon.

Bałtyk Transport CUP 2017 Koszalin
Ładowanie...

PARTNERZY I SPONSORZY UKS DRAGON BOJANO:

PARTNER GŁÓWNY:

1. MW TELECOM S.C.ŻUKOWO - Profesjonale usługi tele i radiokomunikacyjne

www.mwtelecom.pl

2. Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

www.pksgdynia.pl

3. WODOMEX BOJANO Biuro Opomiarowania Mediów

www.wodomex.pl

POZOSTALI PARTNERZY I SPONSORZY KLUBU

4. FRED STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW BOJANO

5. SONNIGER Polska Sp. z o.o. S. K. A. GDYNIA - Ogrzewanie przemysłowe

6. AUTOBROKER-24 GDYNIA

7. CURRENDA z siedzibą w Sopocie Al. Niepodległości 703A
www.currenda.pl  WSPIERAMY PROFESJONALISTÓW

8. Miejsce dla Twojej osoby lub firmy :)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w UKS "DRAGON BOJANO" jest wspierane przez Gminę Szemud w formie dotacji.